Huawei firmasından şarj sorununa çare olacak süper hızlı şarj teknolojisi geldi.Sadece birkaç dakika içerisinde dolan piller geliyor!

Huawei P9 Max’ın özellikleri sızdırıldı!

Huawei akıllı cihaz sahiplerini oldukça mutlu edecek bir teknoloji ile karşımıza çıktı.Japonya‘da düzenlenen Batarya Sempozyumu‘nda yeni süper hızlı şarj teknolojisi oldukça dikkat çekiyor!

huawei süper hızlı şarj

Peki bu teknolojinin diğer hızlı şarjlardan farkı ne ? Bu yeni süper hızlı şarj teknolojisi ile 10 kata kadar daha hızlı şarj imkanına sahip olacaksınız.Bir örnek ile bunu daha net bir şekilde açıklayalım. 600 mAh pil kapasitesine bir cihazı sadece 2 dakika içerisinde %68 oranında şarj edebileceksiniz bu cidden müthiş bir oran.Daha büyük bir boyuta sahip bataryada örneğin  3000 mAh pil kapasitesine sahip bir cihazda da sadece 5 dakikada %48 şarj seviyesine ulaşabileceksiniz.

huawei süper hızlı şarj

Çıkış tarihi hakkında henüz net bir açıklama yapılmayan Huawei firmasının süper hızlı şarj teknolojisi akıllı telefon, akıllı saat, tablet gibi cihazlar için oldukça kullanışlı olacağa benziyor.

Etiketler: Gözünüzü bizden ayırmayın! 14 Kas 2015

Yazar Hakkında

{Bubitekno}oguzhan.yilmazer@gaminginturkey.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar