Çinli akıllı telefon üreticisi Huawei firması bu yıl içerisinde gösterdiği başarıyla 100 milyon akıllı telefon satışı yapan ilk Çinli firma oldu.

Huawei Enjoy 5S özellikleri belli oldu!

Çin’in akıllı telefon sektöründe büyümeye devam eden Huawei firması bir bir hedeflerini gerçekleştirmeye devam ediyor.100 milyondan fazla akıllı telefon sevkiyatı yapan Huawei, Samsung ve Apple gibi akıllı telefon sektörünün en önemli firmalarını yakaladı.

huawei mate 8

Geçtiğimiz günlerde yeni akıllı modeli Huawei Mate 8‘i duyuran firma bu modelinde de oldukça başarılı bir performans gösterdi.İlk etapta ülkesi Çin’de satışa çıkan Huawei Mate 8 kısa sürede tükenmişti.Global pazarda da büyük bir rağbet görmesi beklenen cihaz firmanın başarılarını perçinleyecek gibi.Huawei firması 100 milyon akıllı telefon satışı başarısından sonra ilk defa Amerika pazarına da giriş yapacak.2016 yılında Huawei Mate 8 ve Honor 5X Amerika pazarında boy gösterecek bakalım Huawei bu pazarda da istediği rakamlara ulaşabilecek mi.

Etiketler: Gözünüzü bizden ayırmayın! 19 Ara 2015

Yazar Hakkında

{Bubitekno}oguzhan.yilmazer@gaminginturkey.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar