HTC firmasının yeni üst düzey akıllı telefonu HTC One X9 hakkında yeni sızıntılar geldi.Cihaz QHD ekran ve 23 MP kamera ile gelebilir.

HTC’den yeni A9 modeli : HTC A9w

HTC bu seneyi akıllı telefon modeli olarak dolu dolu geçirmeye devam ediyor.HTC One A9 ile büyük dikkat çeken firma yeni bir üst düzey akıllı telefonla karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.One X9 adıyla piyasada olması beklenen cihazın sızdırılan özellikleri şu şekilde ;

HTC One X9 Özellikleri

Cihazda yonga seti olarak 64-bit dört çekirdekli Kyro işlemcili Qualcomm Snapdragon 820 veya on çekirdekli işlemci içeren MediaTek Helio X20 yer alacak.4 GB ram’e sahip olacak olan One X9‘da 64 GB ve 128 GB depolama alanı seçeneği olacak.Farklı bir versiyon olarak da 3 GB ram’li modelinde olacağı söyleniyor.

htc one x9

Tamamen metal kasaya sahip olacak olan HTC One X9 kamerasıyla da dikkat çekecek.Arka kısımda 23 megapiksel, ön kısımda ise 4 ultrapiksellik kamera yer alacak batarya  kısmında ise 3500 mAh‘lik güçlü bir pil olacak.

Etiketler:, Gözünüzü bizden ayırmayın! 07 Kas 2015

Yazar Hakkında

{Bubitekno}info@bubitekno.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar