HTC firmasının yeni akıllı telefon modeli olan HTC A16 bugün farklı renk seçenekleriyle birlikte sızdırıldı.İşte A16 özellikleri ve tasarımı

HTC One M10 özellikleri gün yüzüne çıktı!

Önümüzdeki aylarda amiral gemisi HTC M10 ile karşımıza çıkmaya hazırlanan firma o arada da boş durmuyor ve yeni modeller üzerinde çalışmaya devam ediyor.Popüler sızıntı kaynağı Evan Blass tarafından MWC 2016’da tanıtılması beklenen HTC A16 akıllı telefonun görselleri sızdırıldı.

htc a16

Bazı kaynaklarda da A16 modelinin Desire serisinin devamı olacağı söyleniyor.Tasarım olarak canlı bir yapıya sahip olan cihazın arka kısmında LED flaşlı kamera ve ön kısımda ise  bir kamera ve çift hoparlör mevcut.

htc a16

Teknik özellikleri ayrıntılı olarak sızdırılamayan cihazın 150 dolar fiyat etiketine sahip olacağı söyleniyor.HTC firmasının fiyat ve özellik politikasına baktığımız zaman A16 modelinin çok yüksek özelliklere sahip olacağını söyleyemeyiz.

Etiketler:, Gözünüzü bizden ayırmayın! 20 Şub 2016

Yazar Hakkında

{Bubitekno}info@bubitekno.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar