Geçtiğimiz günlerde Android için Google Haritalar uygulamasına güncelleme geldi.Güncelleme ile gelen yeni özelliklerin ayrıntıları şöyle

Google Play Store’da yeni tasarım!

Google Haritalar‘ın yeni sürümünde navigasyon görümünden çıkmadan kolayca rotanıza tali yollar (servis yolu) ekleyebileceksiniz.Ayrıca, Google Haritalar uygulaması sayesinde rotanız üzerindeki gaz istasyonlarının gaz fiyatlarını da görebileceksiniz.Uygulama da en ucuz gaz istasyonlarını bularak, görerek fikir sahibi olacak en uygun yerden deponuzu doldurabileceksiniz!

google haritalar

Yolunuza devam etmeden önce servis yolu olarak ekleyebilir  ve daha sonra  gitmek için seçebilirsiniz.Servis yolu özelliği , başka şeyler için de çalışıyor.Ekranın sağ üst köşesindeki büyütece dokunarak görüntüyü kaydedebiliyorsunuz.Aldığınız görüntü size benzin istasyonları yanında restorantlar, marketler ve cafeler gibi seçenekleri sunuyor. Ayrıca, özel arama alanı veya sesli aramayı kullanarak diğer yerler için arama yapabilirsiniz.Eğer bir servis yolu seçecek olursanız ilk başlangıçta belirlenen hedefe o zaman yönlendirilmiş olacaksınız.

Etiketler:,, Gözünüzü bizden ayırmayın! 21 Eki 2015

Yazar Hakkında

{Bubitekno}oguzhan.yilmazer@gaminginturkey.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar