Android işletim sistemi için en popüler custom ROM’u üreten Cyanogen ekibi, şimdi de kendi internet tarayıcılarını geliştirmek için kolları sıvadı.

Android kullanıcılarının yakından tanıdığı CyanogenMod’un geliştiricileri, Chromium tabanlı olacak yeni tarayıcısı Gello’nun hazırlıklarına başladığını duyurdu.Diğer tarayıcılara göre daha hızlı, güvenilir ve esnek bir kişiselleştirme deneyimi sunacağını belirten Cyanogen ekibinden Joey Rizzoli, tarayıcıya ilişkin görselleri de Google+ hesabından takipçileriyle paylaştı.CyanogenMod tabanlı cihazlarda yer alacak Gello tarayıcısı, aynı zamanda Google Play’in üçüncü parti tarayıcılarından biri olacak ve tüm Android kullanıcılarının hizmetine sunulacak.

Gello’nun Özelliklerine bakalım

  • Çevrimdışı okuma modu.
  • Gece modu.
  • Her site için özelleştirilebilen gizlilik ve güvenlik ayarları sayesinde indirilecek dosyanın hedef klasörünün belirlenmesi
  • Dosyayı yeniden isimlendirme

gibi birçok özelliğe sahip olacak.Henüz çıkış tarihi tarihi netleşmeyen Gello Android kullanıcıları tarafından büyük bir merakla bekleniyor.

 

 

Etiketler:, Gözünüzü bizden ayırmayın! 03 Tem 2015

Yazar Hakkında

{Bubitekno}oguzhan.yilmazer@gaminginturkey.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar