Samsung‘un büyük bir merakla beklenen akıllı telefon modeli Samsung Galaxy S7 Edge Plus‘ın teknik özellikleri sızdırıldı işte özellikleri

Galaxy A9’dan kriter testinde başarılı performans!

S6 Edge ve S6 Edge Plus ile büyük bir beğeni toplayan Samsung firması her geçen yıl bu beğenisini arttırıyor.Bu yılda S7 Edge ve S7 Edge Plus ile kullanıcılarının karşısına çıkacak olan firmanın S7 Edge Plus modelinin teknik özellikleri bir görsel ile sızdırıldı.

Galaxy S7 Edge Plus Özellikleri

Sızdırılan görselde cihazın neredeyse tüm teknik özellikleri ortaya çıktı.İşlemci kısmında firma kendi işlemcisi olan Exynos yerine Snapdragon 820 kullanacak.

galaxy s7 edge plus özellikleri

Samsung SM G93 kod adıyla sızdırılan görselde ortaya çıkan diğer teknik özellikler şu şekilde ; 5.7 inç büyüklüğünde 2560 x 1440 çözünürlüğe sahip çift tarafı kavisli ekran, Adreno 530 grafik işlem birimi, 4 GB RAM, 12.2 megapiksel arka kamera ve 5 megapiksel ön kamera.Parmak izi sensörününde yer alacağı S7 Edge Plus‘ın resmi tanıtım tarihi henüz netleşmedi.Yeni bilgiler geldikçe sizlerle paylaşacağız.

Etiketler:, Gözünüzü bizden ayırmayın! 03 Oca 2016

Yazar Hakkında

{Bubitekno}oguzhan.yilmazer@gaminginturkey.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar