Telefonunuzun hafızasını müziklerle doldurmak istemiyor musunuz veya telefonunuzdaki müziklerden sıkıldınız mı işte bizde buna çözüm olması için sizlere en iyi radyo uygulamaları seçtik.

Bakalım en iyi radyo uygulamaları listesinde neler var ;

TuneIn Radio Uygulaması

Dünya çapında en çok kullanılan radyo uygulamalarından biri. Yayın ağı kesinlikle çok geniş ve size çok iyi seçenekler sunuyor. Yaklaşık 100.000 radyo kanalından 2 milyon yayının telefon veya tabletinizde keyfini çıkarabileceğiniz uygulama ücretsiz. En popüler yayınları da görebildiğiniz uygulama son aldığı güncelleme ile Türkiye’deki bazı kullanıcılardan negatif yorumlar alsa da muhtemelen sorunlar yakında çözülecek ve uygulama en iyi radyo uygulaması olmaya devam edecek.

TuneIn Radio: Spor, Müzik, FM
TuneIn Radio: Spor, Müzik, FM

Radio FM Uygulaması

Kategorilere göre ayrılmış kanallar arasında rahatça zevkinize göre seçeceğiniz yayınlara ulaşabilirsiniz. Ülkelere göre de ayrılan kanallara, favorilerinize kaydederek daha sonra kolayca ulaşabilirsiniz. SD kartınıza kaydederek yerden bolca tasarruf edebileceğiniz uygulama tamamen ücretsiz olarak Google Play Store’dan indirilebilir.

Radyo FM
Radyo FM
Developer: RadioFM
Price: Free

AndroTurk Radyo Uygulaması

Türkiye’deki yerel radyolar konusunda gerçekten güçlü ve kullanışlı bir uygulama. 300’den fazla radyo kanalını sorunsuz ve ücretsiz dinlemenizi sağlayan AndroTurk Radyo’nun bir güzelliği de görme engelli kullanıcılar için erişim rahatlığı sunması. Kategorilere göre ayrılmış radyo kanalları ile birlikte yerel radyo kanallarına da illere göre ulaşabilirsiniz.

AndroTurk Radyo -  Radyo Dinle
AndroTurk Radyo -  Radyo Dinle
Developer: AndroTurk Radyo
Price: To be announced

Etiketler:,, Gözünüzü bizden ayırmayın! 01 Ağu 2015

Yazar Hakkında

{Bubitekno}oguzhan.yilmazer@gaminginturkey.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar