Elephone firması oldukça farklı bir kampanya ile karşımızda.Yarın gün içerisinde akıllı telefonlarını 12 dolar’dan satışa çıkartıyor!

Elephone M3 Pro bomba özellikler ile geliyor!

Çin’in akıllı telefon üreticileri arasında dikkat çekmeye devam eden Elephone firması birkez daha kendinden söz ettirecek.Oldukça çılgın kampanya düzenleyen firma akıllı telefonlarını sadece 12.12 dolardan satışa çıkartacak ve gün içerisinde ilerleyen saatlerde fiyat yavaş yavaş orijinal fiyatına gelecek.

elephone telefon kampanyası

Kampanya kapsamında 12.12 dolardan satışa çıkacak akıllı telefonlar ise ; Elephone P8000, p6000 Pro, M2, S2, S2 Plus ve Q modelleri.Elephone Q modeli dışında diğer cihazların özellikleri hiç de fena değil zaten fiyatını düşündüğümüz zaman modeller harika yani.Elephone firmasını tebrik etmek gerek oldukça farklı bir strateji uygulamış.Cihazların stoklarının sınırlı olduğunu belirtelim.Şansını denemek isteyen takipçilerimiz olursa kampanyaya buradan ulaşabilir.Satış saatleri hakkında ayrıntılı bilgi sayfada bulunuyor.

Etiketler: Gözünüzü bizden ayırmayın! 11 Ara 2015

Yazar Hakkında

{Bubitekno}info@bubitekno.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar