Android platformunun popüler kamera uygulamalarından olan Camera MX‘e iPhone 6S‘in Live Photos özelliği geldi ayrıntılı şu şekilde

Apple‘ın yeni akıllı telefonları iPhone 6s ve 6s Plus‘ta karşımıza çıkan Live Photos özelliği artık Camera MX uygulaması sayesinde Android işletim sistemine sahip cihazlarda da kullanılabilecek.Uygulama için yayınlanan son güncellemede Live Shot (canlı çekim) özelliği eklendi.

Canlı skorda yeni uygulamanız : Flashscore Türkiye

Kullanıcılar kamera uygulamasını çalıştırdığında yatay konumda ekranın sol tarafına konumlandırılan Live Shot butonu sayesinde canlı fotoğraf (çekimden birkaç saniye öncesini kaydetmek) çekimi yapabilecekler.Yayınlanan güncelleme sonrasında geliştirici firma şu şekilde bir açıklama yaptı ;

camera mx live photos

Hareketli kısa Live Shot fotoğrafları oluştur ve fotoğraf çekimi sırasında yaşamış olduğun komik, heyecanlı ve romantik anlarını yeniden yaşa.

İşte bu kadar basit: Çektiğin gerçek fotoğraf ile birlikte çekimden birkaç saniye öncesi de kaydedilir.
Böylece Live Shot fotoğrafını animasyonlu fotoğraf olarak izleyebilir ve arkadaşlarınla paylaşabilirsiniz veya daha sonra kayıtta geri sarabilir ve içinden münferit fotoğraflar kaydedebilirsin!

Etiketler: Gözünüzü bizden ayırmayın! 02 Oca 2016

Yazar Hakkında

{Bubitekno}oguzhan.yilmazer@gaminginturkey.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar