Black Desert Mobile Aktarım Becerilerini ve Yeni Bölge “Sherekhan Diyarı”nı Tanıttı! Pearl Abyss, Black Desert Mobile’da yeni “Aktarım Becerileri” güncellemesinin ve yeni bölge “Sherekhan Diyarı”nın tanıtıldığını duyurdu. Bu haftanın güncellemeleri ile maceracıların kendi zevklerine uygun çeşitli beceri kombinasyonları gerçekleştirmelerine olanak tanıyarak yepyeni bir savaş deneyimi sunmaları amaçlanıyor.

Black Desert Mobile Aktarım Becerilerini ve Yeni Bölge "Sherekhan Diyarı"nı Tanıttı

Aktarım Becerileri Geliyor!

Aktarım Becerisi, Yükseltme ve Uyanış sınıflarının karşılıklı olarak diğer sınıfın belirlenmiş iki becerisinden birini seçip öğrenebildiği bir kavramdır.

Örneğin, [Uyanış] Berserker sınıfı, [Yükseltme] Gladiator sınıfından “Döner Biçme” veya “Delici Mızrak” olmak üzere iki beceriden birini öğrenmeyi seçebilir. Tam tersi olarak da, Gladiator sınıfı Berserker’ın iki becerisi “Güneş Alevi” veya “Mezar Kazma”dan birini seçebilir.

Bilge, Shai ve Drakania gibi yalnızca Yükseltme veya Uyanış’a sahip bir sınıfı seçen maceracılar, Aktarım Becerileri olarak yeni gelecek sınıfların becerilerine göz atabilirler.

Maceracılar Aktarım Becerileri kullanarak bir dizi yeni beceri kombinasyonu oluşturabilecek ve bunları hem PvE hem de PvP savaşlarında kullanabilecekler. Örneğin, çoğunlukla kısa menzilli beceriler kullanan bir sınıf, her iki menzilde de savaşa hakim olmak için uzun menzilli bir beceri edinmenin avantajını kullanabilecek.

Tüm sınıflar için Aktarım Becerileri ön izleme videolarını Black Desert Mobile’ın resmi YouTube kanalında bulabilirsiniz.

Black Desert Mobile Aktarım Becerilerini ve Yeni Bölge "Sherekhan Diyarı"nı Tanıttı

Yeni Bölgenin Kapıları Aralanıyor!

Ayrıca, CP aralıkları 43.000 ila 60.000 arasında olan maceracılar, Aktarım Becerileri edinebilecekleri yeni bir bölge olan “Sherekhan Diyarı”na da girebilecek. Yeni becerilerin tadını çıkarmak isteyen maceracıların tek yapması gereken Hikaye – “Sherekhan’ın Mirası” içeriğini tamamlamak.

Maceracılar bu bölgede, Aktarım Becerisi hasarını arttırmak için büyülenebilen Aile Teçhizatı olan “Aktarım Muskası”nı de elde edebilirler.

Daha fazla bilgi için Black Desert Mobile’ın resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Black Desert Mobile Aktarım Becerilerini ve Yeni Bölge “Sherekhan Diyarı”nı Tanıttı!

Etiketler:,, Gözünüzü bizden ayırmayın! 07 Şub 2024

Yazar Hakkında

{Bubitekno}oguzhan.yilmazer@gaminginturkey.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar