Apple‘ın mobil işletim sistemi olan iOS‘in yeni sürümü; iOS 8.4 30 Haziran Salı günü dağıtıma çıkacak ve Apple Music servisi tüm iOS kullanıcılarına aynı günde sunulmuş olacak.

 

30 Haziran 2015 Salı günü saat 18:00 civarlarında dağıtımına başlanacak olan iOS 8.4‘ün de gelmesiyle beraber kullanıcılara sunulacak en büyük yenilik, merakla beklenen Apple Music servisi olacak.

Ayrıca Apple’da başkan yardımcılığı yapan Eddy Cue, iOS 8.4 ile gelecek olan Apple Music servisinin ilk etapta iTunes Match‘de olduğu gibi 25 bin şarkı içereceğini, iOS 9‘un çıkışına kadar ise 100 bin barajının aşılacağı belirtti.

apple-music-30-haziranda-cikiyor

iOS 8.4 30 Haziran’da dağıtılmasıyla beraber ülkemizdeki iOS kullanıcıları ilk 3 ay süreli ücretsiz Apple Music servisini kullandıktan sonra 9.99TL‘ye bir kişilik, 14.99TL‘ye ise 6 kişiye kadar sınırlı aile paketine sahip olarak birçok yeniliği de kullanabilecekler.

beats-1

Bunun yanı sıra Apple Music‘in yayın hayatına başlaması ile beraber Apple‘ın dünya geneline yayın yapacak olan radyo istasyonlarından Beats 1 de yayına başlayacak. 7/24 yayın yapacak olan bu radyo istasyonu da Apple kullanıcılarını memnun edecektir. Ayrıca sıradaki iOS 9 beta güncellemesi de Apple Music servisine dahil olarak kullanılabilir hale gelecek.

Etiketler:,, Gözünüzü bizden ayırmayın! 29 Haz 2015

Yazar Hakkında

{Bubitekno}oguzhan.yilmazer@gaminginturkey.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar