Google, Nexus cihazların ardından Android One cihazları içinde Android 6.0 Marshmallow güncellemesini yayınladı.İşte o güncelleme

Dün Android One kullanıcıları için sürpriz bir haber geldi ve Android 6.0 Marshmallow güncellemesinin yayınlandığı açıklandı.

android one android marshmallow güncellemesi

Google Türkiye’den General Mobile‘ın da bulunduğu bir çok üretici ile ortaklığa giderek bu ekosistemin tüm kullanıcılara hitap etmesini sağladı.Şirketin Android One cihazlar için yayınladığı güncelleme şu ana kadar Micromax Canvas A1, Spice Dream UNO ve Karbon Sparkle V cihazların satışta olduğu Hindistan ve Filipin’leri kapsıyor. Avrupa pazarında satışa sunulan cihazlar ve ülkemizde satışa sunulan General Mobile 4G için güncellemenin önümüzdeki günlerde gelmesi bekleniyor.

Nexus cihazlar için yayınlanan Android 6.0 Marshmallow güncellemesini Nexus için Android 6.0 Marshmallow yayınlandı başlıklı haberimizden inceleyebilirsiniz.

Etiketler: Gözünüzü bizden ayırmayın! 07 Eki 2015

Yazar Hakkında

{Bubitekno}oguzhan.yilmazer@gaminginturkey.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar