Güzel zamanları,mekanları fotoğraf çekerek ölümsüzleştiriyoruz anı olarak saklıyoruz.Bizlerde Android kullanıcıları bu anılarını daha güzel ve kaliteli fotoğraflasın diye Android için en iyi kamera uygulamalarını sizler için belirledik.Bakalım listede hangi uygulamalar var.

VSCO Cam Uygulaması

Tüm dünyadan fotoğrafçıları bulup, takip edebileceğiniz, en güzel resimlerden oluşan seçme koleksiyonları çevrimiçi görüntüleyebileceğiniz ve kendi resimlerinizi yayınlayabileceğiniz bir uygulama.Pozlama, Sıcaklık, Kontrast, Kırpma, Döndürme, Soldurma, Vinyet ve daha fazla fotoğraf düzenleneme aracı mevcut.

vsco cam

VSCO Cam uygulamasını indirmek için buraya tıklayın.

A Better Camera Uygulaması

Hdr, panorama, çoklu çekim, gece modu gibi birçok özelliği olan güzel bir kamera uygulaması.Denemenizde fayda var.

a better camera

Uygulamayı indirmek için buraya tıklayın.

Camera 360 Ultimate Uygulaması

Camera 360 Google Play Store üzerinde oldukça popüler olan, kapsamlı bir kamera uygulaması hemen hemen her şeyi yapabiliyor.Aynı anda birden çok ayarları yapabileceğiniz kullanımı kolay olan güzel bir uygulama.

camera 360

Camera 360 Ultimate uygulamasını indirmek için buraya tıklayın.

Pixlr Express

İyileştirme, odaklanma, sıçrama gibi otomatik görüntü düzeltme ve ayarlama seçenekleriyle güzel bir uygulama.Photoshop tadında düzenlemeler yapabiliyorsunuz 🙂

pixlr uygulaması

Pixlr express uygulamasını indirmek için buraya tıklayın.

Etiketler:,,, Gözünüzü bizden ayırmayın! 31 Tem 2015

Yazar Hakkında

{Bubitekno}info@bubitekno.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar