Amazon firmasının 50 dolarlık tabletinden sonra bir diğer yeni 10 inçlik boyuta sahip tableti de sızdırıldı.İşte sızdırılan özellikleri

Online perakende satıcısı olarak dünyanın en büyük firmalardan bir tanesi haline gelen Amazon, kitap satışı ile başladığı ticaret hayatına birçok ürün eklemeye devam ediyor.

Amazon’un 50 Dolarlık Tabletinin özellikleri netleşti

Dijital kitap satışından sonra bu kitapların okunması için Kindle adında e-kitap okuyucusu çıkartmıştı.Firma şu sıralar ise tablet üretimine hız verdi.En son sizlerle paylaştığımız 50 dolarlık tabletinden sonra bugünde 10 inçlik tableti görüntülendi.

amazon kindle fire

Amazonun yeni tabletinde 10 inç büyüklüğünde ve 1280×800 piksel çözünürlüğe sahip dokunmatik ekran ile gelen cihazda MediaTek’in dört çekirdekli işlemcisi ve PowerVR Rogue G6200 grafik işlemcisi yer alıyor.Ayrıca Amazon’un 10 inçlik tabletinde 1 GB ram, 16 GB depolama alanı bulunacak ve Fire OS işletim sistemi kullanılacak.

Etiketler: Gözünüzü bizden ayırmayın! 17 Eyl 2015

Yazar Hakkında

{Bubitekno}oguzhan.yilmazer@gaminginturkey.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar