Yeni Apple Macbook Air Modelleri Türkiye’de! Teknoloji devi Apple’ın yeni dizüstü bilgisayarı Macbook Air Türkiye’de online platformlar arasında ilk kez n11.com’da satışa sunuluyor. 128 GB’lık ve 256 GB’lık depolama alanlarıyla satışa çıkan yeni Macbook Air modelleri Apple Türkiye tarafından 2 yıl ürün garantisi ile ilk kez n11.com’da 9.199 TL’den başlayan fiyatlarla satışta.

Tasarım ve donanımıyla üst düzey performans sağlayan Apple‘ın yeni dizüstü bilgisayarı Macbook Air, online platformlar arasında ilk kez n11.com’da satışa sunuluyor. IPS teknolojisine sahip 13.3 inç boyutunda 2560 x 1600 piksel çözünürlük sunan ekranla donatılan yeni Apple Macbook Air, çift çekirdekli Intel Core i5 işlemcisi ile 128 GB’lık veya 256 GB’lık depolama alanı seçenekleri ile bilgisayar severlerle buluşuyor.

Önceki modellerine kıyasla daha ince ve daha hafif olan yeni Macbook Air’in ikonik tasarıma sahip kasası yüzde 100 geri dönüştürülmüş alüminyumdan üretiliyor. Bugüne kadar üretilen en çevreci Macbook olan yeni Macbook Air; gümüş, uzay grisi ve altın renk seçenekleriyle şıklığı tüketicilerle buluşturuyor. Bilgisayar güvenliğini bir üst seviyeye taşıyan Touch ID ile parola girmeye gerek kalmadan parmak izi ile Macbook’a erişim sağlanabiliyor. Macbook Air, yeni nesil klavyesi ve Force Touch trackpad özelliği ile kolaylığı ve tasarımı bir arada taşıyor. Apple’ın yeni dizüstü bilgisayarı Macbook Air, farklı depolama alanı seçenekleri ile online platformlar arasında ilk kez n11.com’da 9.199 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor

Etiketler:, Gözünüzü bizden ayırmayın! 07 Kas 2018

Yazar Hakkında

{Bubitekno}info@bubitekno.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar