4K televizyon pazarı her geçen yeni isimlerin katılmasıyla büyümeye devam ediyor.Vestel, 4K Ultra HD ve 3D özelliklerine sahip olan ilk yerli yapım kavisli televizyonunu satışa çıkardı.

Türkiye’nin ilk yerli üretim 4K Kavisli TV’si olarak lanse edilen 55 inçlik Vestel 4K TV, 3D görüntü teknolojisi ve yüksek kalitede ses ile ev konforunda sinema deneyimi vadediyor.
UHD çözünürlüğü sayesinde ultra gerçekçi bir görüntü sunan Vestel 3D Kavisli LED TV ile birlikte ayrıca 3D gözlükler de hediye ediliyor.

Smart özelliğe sahip 4K 3D Kavisli LED TV dahili Wi-Fi desteğine de sahip. Akıllı Kumanda özelliği kumandaya gerek kalmadan televizyonların Vestel Smart Tablet’lerden yönetilmesini sağlarken; Elektronik Program Rehberi, TV rehberine Smart Center üzerinden ulaşılarak istenilen program için hatırlatma oluşturulmasına, sosyal medyada programlar hakkında yapılan yorumların okunmasına ve paylaşım yapılabilmesine olanak sağlıyor.

Vestel 4K 3D Kavisli LED TV’nin satış fiyatı ; 5.499 TL.

Etiketler:,, Gözünüzü bizden ayırmayın! 24 Haz 2015

Yazar Hakkında

{Bubitekno}oguzhan.yilmazer@gaminginturkey.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar