Berserk ile iş birliği gerçekleştiren Black Desert ekibi, oyunculara eğlenceli bir etkinlik sunuyor. Farklı ve detaylı bir hikaye akışını, heyecan ve aksiyon dolu etkinliklerle birleştiren bu iş birliği ile oyuncular keyifli saatler geçirebilecek. Ayrıca 27 Kasım 2019’a kadar devam edecek Balıkçılık Festivali ile özel ödüller kazanma şansını yakalayacak.

 

Japonya’da ün kazanmış Berserk animesi, bu hafta Black Desert Türkiye ve MENA dünyasına geliyor. Maceracılar, bu özel iş birliğiyle, Berserk’in kurgusunu deneyimlerken yeni görevler ve özel ödüllerin sahibi olabilecek. Bu hafta Maceracılar, Berserk’i tanırken, aynı zamanda oyundan daha fazla keyif almak için hazırlanmış diğer özel etkinliklere de göz atabilecek.

 

Zodd’u alt et ödülleri kap!

Maceracılar, ünlü Japon animesi Berserk’in Black Desert Türkiye ve MENA dünyasında yer almasıyla birlikte bugünden itibaren etkileyici karakterleri, sıra dışı hikayeleri deneyimleyebilme şansını yakalayacak. Maceracıların etkinlik süresince Valks’ın Tavsiyesi (+60) ve Beherit Kimya Taşı gibi ödülleri elde edebilecekleri mevcut görevleri tamamlarken, özel ödülleri kazanabilmeleri için Berserk temalı görevler, 4 Aralık 2019 tarihine kadar Black Desert Türkiye ve MENA’da olacak. Animenin ana karakteri “Ölümsüz Zodd” 4 Aralık 2019’a kadar oyunda yer alacak. Maceracılar aynı zamanda Zodd’u alt ederken, [Etkinlik] Caphras Taşı Paketi, [Etkinlik] Beherit Kimya Taşı ve Altın Külçe gibi değerli eşyalar kazanabilecek. Ayrıca Maceracılar, etkinlik süresince hem kadın hem erkek karakterleri için yeni kostüm ve kaplamaları İnci Dükkanı’ndan alabilecek.

 Festival devam ediyor!

Balıkçılık Festivali bu hafta Maceraların özel ödülleri kazanabilmeleri için devam ediyor. 27 Kasım 2019’a kadar Velia, Heidel, Altinova, Valencia, Grána ve Duvencrune bölgelerinde balık tutanların, NPC satıcısına her biri 500 bin gümüşe satılan Yvrug balığı kazanma şansları daha yüksek olacak. Bu hafta oyunda bu özel etkinliklerle birlikte Black Friday etkinliğine de yer verilecek. Maceracılar, 27 Kasım 2019’a kadar indirimlerde pek görünmeyen İnci Eşyaları da dahil olmak üzere yüzde 70 indirim kazanabilme imkanı bulacak.

 

Black Desert Türkiye & MENA hakkında daha fazla bilgi için tr.playblackdesert.com internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

Berserk Hakkında

Kentarou Miura tarafından yazılan, Hakusensha tarafından yayınlanan TV animasyon serisi Berserk, sadece Japonya’da değil, dünyanın dört bir yanında hayranlarını büyüleyen orijinal manga’nın muazzam hikayesini, göz alıcı karakterlerini, karmaşık detaylarını ve yaratıcı dünyasını içeriyor. Dünya çapında satılan 40 milyondan fazla kopyaya sahip orijinal manga, ana karakter Guts’un hayatını saran karanlık ve korku dolu dünyayı, büyüyü ve canavarların dünyasını tasvir ediyor. Seri, 2016-2017’de bir animasyon dizisi olarak ve Koei TECMO tarafından yayınlanan popüler aksiyon oyunu Berserk and the Band of the Hawk olarak tanıtıldı.

 

 

Black Desert Hakkında:

Pearl Abyss’ten Black Desert, son nesil görseller ve türü yeniden tanımlayan beceri tabanlı savaş, açık dünya MMORPG aksiyon oyunudur. Piyasadaki diğer oyunlarla kıyasla en gelişmiş karakter özelleştirme sistemi ile, oyuncuları normların dışına sürükleyerek ve her oyuncu temsil eden gerçekçi ve benzersiz karakterler oluşturma imkânı sunuyor. Sezgisel kontrolleri, muazzam tasarlanmış dünyası ve geniş hikâyesi, hem yeni oyuncuları hem de deneyimli MMO ve aksiyon RPG oyuncularını heyecanlandırıyor. Pearl Abyss, PC, mobile ve konsol platformları için Black Desert’i geliştirdi, PS4 sürümü ise 2019 yılında tüm dünyada piyasaya sürülecek. 11 milyondan fazla kayıtlı kullanıcı ile Black Desert PC, 150’den fazla ülkede ve 12 dilde oyuncularıyla beraber. Black Desert hakkında daha fazla bilgi için tr.playblackdesert.com internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler:,,,, Gözünüzü bizden ayırmayın! 20 Kas 2019

Yazar Hakkında

{Bubitekno}info@bubitekno.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar