Tourney yeni haberler ile karşımızda! Tourney yeni güncellemeler ve detaylar ile tekrardan karşımızdaAçıklanan bilgilere göre Tourney üzerinden yapılacak turnuvalarda şablonlar kişiselleştirilebiliyorTourney adlı espor botu sayesinde siz de dakikalar içinde en sevdiğiniz oyunun espor turnuvasını düzenleyebileceksiniz. Birçok oyunu destekleyen Tourney oldukça kullanışlı bir arayüze sahip.  

Formatı Belirleme Özelliği 

Tourney turnuva düzenleme konusunda kullanıcılarına oldukça fazla seçenek sunuyor. Organize ettiğiniz oyuna göre 1v12v2 veya 5v5 formatında turnuvalar düzenleyebilecek, katılımcılar ile eş zamanlı olarak iletişimde kalabileceksiniz. Takım bazında düzenlenecek turnuvalar için oldukça önemli olan bu sistem artık aktif olarak Tourney’de kullanılabiliyor. 

Game.tv Üzerinden Ücretsiz 

Artık Tourney ile düzenleyeceğiniz turnuvalara game.tv adresinden de erişilebilecek. Web arayüzünden katılımcılar ve organizatörler anında iletişime geçebilirken, skor tablosu daha detaylı olarak da incelenebilecek. Ayrıca oynadığınız oyuna göre turnuva odalarına erişim Web üzerinden daha kolay ve hızlı şekilde tamamlanabilecek. 

CoD Warzone da Artık Tourney’de 

Son günlerde oldukça popüler olan CoDWarzone modu ile Battle Royale alanına yeniden giriş yaptı. Birçok oyuncu tarafından olumlu geri dönüşler olan Warzoneespor tarafında da hızlı adımlar atmaya başladı. Espor botu Tourney sayesinde siz de CoD Warzone’da turnuvalar oluşturabilir, rekabete ortak olabilirsiniz. 

Rekabeti Tourney ile Hissedin 

Espor ekosisteminde oldukça önemli bir yere sahip olan turnuva organizasyonları Tourney ile artık çok kolay. Dakikalar içinde oluşturulan turnuvalar sayesinde rekabet daha da artacak. Oyuncular Tourney sayesinde kendi yeteneklerini gösterebilecek ve rakipleri ile rekabet içinde olacak. 

 

Etiketler:, Gözünüzü bizden ayırmayın! 17 Mar 2020

Yazar Hakkında

Hazal Aktaş {Hazal Aktaş}hazal.aktas@gaminginturkey.com

Yorumlar