Geçtiğimiz günlerde Kullanıcıdan kullanıcıya araç paylaşım sistemini tanıtan Ford; aynı zamanda yeni akıllı bisiklet Mode: Flex’i de detaylandırdı.


Ford’un üçüncü bisikleti olacak olan Mode: Flex, bir önceki modeller olan MoDe: Me ve MoDe: Pro’dan daha iri ve büyük bir bisiklet ama portatif özelliğiyle araba bagajınızda kolayca taşıyabiliyorsunuz 🙂

Ford’un yeni akıllı bisikletinin tek özelliği tabiki bu değil.Bir elektrikli bisiklet de olan MoDe: Flex, akıllı bir bisiklet ve telefon uygulaması ile birlikte daha önce yaşamadığınız bir bisiklet deneyimi sunuyor.

“No Sweat (Terlemek yok)” modu ile birlikte minimum eforu sarf ederek gitmeniz gereken yere yorulmadan ve optimum sürede ulaşmanızı sağlayabilen bu bisiklet ayrıca hava, yol ve trafik bilgilerini de size bildiriyor.

Ayrıca bulundurduğu sensörler sayesinde arkanızdan yaklaşan arabalar hakkında sizi uyaran MoDe: Flex, yoldaki çukurlara yaklaştığınızda da gidonunuzu titreterek haber veriyor ve çukura girmenizi engelliyor.

Etiketler:, Gözünüzü bizden ayırmayın! 24 Haz 2015

Yazar Hakkında

{Bubitekno}oguzhan.yilmazer@gaminginturkey.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar