Deezer web tabanlı bir müzik yayını servisidir. Kullanıcıların çevrimiçi veya çevrimdışı olarak çeşitli cihazlarda müzik dinlemelerini sağlar. Paris, Fransa’da oluşturulmuştur. Deezer 35 milyondan fazla lisanslı müzik parçası, 30.000’den fazla radyo kanalı ve 12 milyon aylık aktif kullanıcıya sahiptir. 2007 yılından beri kullanımı açık olan Deezer’ın sahibi Blogmusik SAS’tır. Popüler müzik platformu Deezer’ın, Premium, Family ve HiFi paketlerini 3 ay boyunca denemeniz için ücretsiz yapmasıyla büyük bir fırsat ortaya çıkmış oldu. Ücretsiz sunulan paketlerin özelliklerini ve paketlere nasıl sahip olabileceğinizi yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Koronavirüs nedeniyle herkesin eve kapandığı şu dönemde birçok firmanın güzel kampanyalar düzenlendiğini gördük. Oyun yayın platformlarının ücretsiz vermesi gibi kampanyalarının yanında iOS gibi büyük firmaların da bazı uygulamalarını ücretsiz hale getirdiğini gördük. Ancak eve kapandığımız şu günlerde oyun oynamak ve kendinizi geliştirici aktiviteler yapmanın dışında vakit geçirmek için başvurulacak yöntemlerden birisi de müzik dinlemek. Sıkıntımızı gidermek için müziği kaliteli bir şekilde dinlemek de bu aktiviteyi çok daha zevkli kılıyor. Müzik dinleme keyfinizi fazlasıyla katlayacak olan Deezer önemli bir kampanya gerçekleştiriyor.

Günümüzün en çok tercih edilen müzik platformlarından Deezer, ülkemizde de geçerli olan büyük bir kampanya gerçekleştiriyor. Yeni kampanya kapsamında Deezer’ı ilk kez deneyecek olan kullanıcılar, platformun Premium, Family ve HiFi paketlerini 3 ay boyunca ücretsiz olarak deneyebilecekler.

Deezer; Premium, Family ve HiFi paketlerini 3 ay ücretsiz yaptı:

deezer-premium-family-ve-hifi-paketleri-3-ay-ucretsiz-oldu

Deezer’ın yeni başlattığı kampanyayla birlikte platforma şans vermek isteyen birçok kullanıcı, reklamsız ve istediği sıraya göre 3 ay boyunca ücret ödemeden müzik dinleyebilecek. Deezer’ın yeni kampanyasında yer alan paketlerin özellikleriyse şöyle:

  • Deezer Premium: Paket, ücretsiz versiyondan farklı olarak kullanıcıların reklamsız bir şekilde sınırsız sayıda şarkı atlayarak müzik dinlemelerine olanak sağlıyor. Bununla birlikte kullanıcılar istedikleri müziği önceden cihazlarına indirerek istedikleri zaman internet bağlantısına ihtiyaç duymadan dinleyebiliyor.
  • Deezer Family: Deezer’ın aile paketi olan Deezer Family, kullanıcılara Premium paketiyle sunulan özelliklerin tamamını aynı şekilde sunuyor ancak Premium pakette bir hesabı yalnızca bir kullanıcı kullanabilirken Family paketinde 6 farklı kullanıcı aynı hesabı kullanabiliyor.
  • Deezer HiFi: Yüksek kalitede müzik dinlemek isteyenlere bu fırsatı sunan Deezer HiFi paketi, Premium paket sahibi kullanıcılara sunulan özelliklerin çok daha fazlasıyla geliyor. Bu paket sayesinde kullanıcılar, istedikleri müziği FLAC formatında dinleyerek müziğin olabilecek en derin noktasına erişebiliyor.

3 ay ücretsiz Deezer hesabı nasıl alınır?

Yukarıdaki paketlerden kendinize en çok uyanı seçerek başlayabilirsiniz. Ardından Deezer’ın internet sitesine ulaşın ve aşağıda sıralanan adımları gerçekleştirin:

  1. Seçtiğiniz paketin altında yer alan ‘Denemeye başla’ seçeneğine tıklayın. (HiFi paketini edinmek için ‘Daha fazla bilgi’ seçeneğine tıklayın.)
  2. Karşınıza gelen sayfadan bir Deezer hesabı oluşturun.
  3. Ödeme bilgilerinizi girin ve ‘Ücretsiz deneme süremi başlat’ seçeneğine tıklayın. (3 ay boyunca hesabınızdan hiçbir ücret alınmayacak, 3 ay sonunda üyeliğinizi iptal etmezseniz seçtiğiniz paketin standart ücreti aylık olarak ödenmeye devam edecek.)
Etiketler:,,,,,, Gözünüzü bizden ayırmayın! 01 Nis 2020

Yazar Hakkında

Berkant Narman {Berkant Narman}berkant.narman@gaminginturkey.com

Yorumlar