Aral Game Aksesuar ve Ekipmanlarda Kampanyayla Geliyor! Aral Game, sömestir tatiline özel bir kampanyayla oyun severlerle buluşuyor. Aral Game’in distribütörlüğünü üstlendiği markaların oyun aksesuarlarında özel indirimler, oyun meraklılarını bekliyor.

Türkiye’nin lider oyun ve oyun aksesuarları distribütörü Aral Game, 18 Ocak – 3 Şubat 2019 tarihleri arasında yarıyıl tatiline özel kampanyasıyla oyun severlerle buluşuyor. Aral Game, ana oyun kampanyasına ek olarak distribütörlüğünü üstlendiği dünyaca ünlü markaların oyun aksesuarları ve ekipmanlarında özel indirimlerini oyun severlere sağlıyor.

Aral A.Ş. çatısı altında çalışmalarını sürdüren Aral Game, şimdiye kadar Microsoft Xbox, Electronic Arts, Activision Blizzard, Ubisoft, Take-Two Interactive, Konami, Sega, Bandai Namco, Warner Bros Games, Square Enix, Capcom, Codemasters, Razer, Thrustmaster, Speedlink, Roccat gibi pek çok markanın distribütörlüğünü üstlendi.

Etiketler: Gözünüzü bizden ayırmayın! 21 Oca 2019

Yazar Hakkında

{Bubitekno}info@bubitekno.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar