Akıllı telefonunuzdaki telefonları anında çıkartmak ister misiniz ? YuPix taşınabilir fotoğraf yazıcısı tam da bunu yapıyor.

Micromax ve Yu firmasının ortaklığında çıkartılan bu ürün oldukça başaralı.YuPix taşınabilir fotoğraf yazıcısı 60 saniyeden kısa bir sürede akıllı telefonlarınızdaki fotoğrafları anında çıkartıp sizlere veriyor ve anınız ölümsüzleşmiş oluyor.

YuPix fotoğraf yazıcısı hem Android hemde iOS işletim sistemi için kullanılabiliyor.Ayrıca cihazın NFC ve Wifi bağlantısı da bulunmakta.

Android veya iOS akıllı telefonlarımıza cihazın uygulamasını indirdikten sonra telefonlarımızdaki fotoğrafları çıkartmak sadece birkaç saniyemizi alıyor.Fotoğraflarımızı çıkartmadan önce uygulama sayesinde düzenleme imkanımız da mevcut.

uygulama

Yazıcıda kullanılan Süblimleşme teknolojisi sayesinde, kartuş, mürekkep gibi ayrı şeylere gerek duyulmuyor.

Oldukça kullanışlı olan yazıcının fiyatına gelecek olursak $105 fiyat etiketiyle Amazon’da satışa çıkmış durumda.Almayı düşünen takipçimiz olursa buraya tıklayarak Amazon üzerinden satın alabilir.

Yazar Hakkında

{Bubitekno}oguzhan.yilmazer@gaminginturkey.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar