Sony’nin mart ayında gerçekleşen Dünya Mobil Kongresi’nde açıkladığı SBH70 Stereo Bluetooth Avrupa’da birçok ülkede Sony Mobile Store aracılığıyla satışa çıktı. İngiltere’de 60 sterlinden satışa çıkan Bluetooth kulaklığın Almanya ve İtalya fiyatı 80€, Fransa ve İspanya fiyatı ise 90€ olarak açıklandı.

sony bluetooth kulaklık

25 gram ağırlığında ve IP57  sertifikasıyla suya karşı dirençli bir yapı gösteren SBH70 Stereo Bluetooth Kulaklık 125 mAh kapasiteli piliyle 8 saat konuşma süresi sunuyor. Micro USB girişiyle şarj edilen kulaklığın kumanda merkezinden açma ve kapatmanın yanı sıra  NFC/müzik tuşu ve ses seviyesi ayarlamaları yapılabiliyor.

Yapılan yorumlarda kulaklık sarjda iken pil dolsa bile ışığın sönmediği ve fiziksel pil göstergesinin olmadığı yönünde olumsuz yorumlar mevcut.Tek eksi yönü diyebiliriz.Kulaklığın hafifliği,sesi,kordunun kalitesi gayet iyi durumda.

sony bluetooth kulaklık

SBH70 Stereo Bluetooth kulaklık için ayrıca Google Play Store’da ilgili bir de uygulama yer alıyor. Android 4.4 ve üzeri sürüme sahip telefon ve tabletlerle uyumlu olan uygulama, basit bir kullanıcı arayüz deneyimi sunuyor. Kullanıcılar söz konusu uygulama ile kulaklık zil sesi ve titreşim uyarı ayarlarını düzenleyebilecek. Uygulamada kulaklık için etkileşimli bir de kullanım kılavuzu yer alıyor.

Yazar Hakkında

{Bubitekno}oguzhan.yilmazer@gaminginturkey.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar