Günümüzün en popüler sosyal medya platformlarından Twitter‘a  yeni bir özellik geldi. Her geçen gün yeni özellikler sosyal medya platformlarına Twitter‘da eklendi.Twitter da artık doğum günlerini kutlayacak.

Twitter’da Doğum günü kutlayın!

Doğum günü olan Twitter kullanıcılarına özel bir profil sayfası sunulacak. Balonlarla süslenen profil sayfasında aynı zamanda “Bugün doğum günü” yazısı yer alacak. Böylelikle kullanıcıların birbirlerinin doğum günü kutlamasına imkan sağlanmış olacak.

twitterda dogum günü kutlama

Twitter’a doğum günü tarihi nasıl eklenir ?

Twitter’daki profilinize basın. Ardından ekranın sağında yer alan ’Profilimiz düzenle’ tuşuna basın. Açılacak ekranda kişisel bilgilerinizin olduğu bölümün en altında yer alan ‘doğum günü’ boşluğunu doldurun. Bu adımdan sonra ise doğum günü bilgilerinizi kaydedin.

Doğum günü tarihiniz geldiğinde Twitter’da karşılıklı takip ettiğiniz arkadaşlarınıza bildirim gönderilecek ve yazının da başında belirttiğimiz gibi sayfanıza gelecek özel bir tasarımla doğum gününüz kutlanacak.

Etiketler:, Gözünüzü bizden ayırmayın! 07 Tem 2015

Yazar Hakkında

{Bubitekno}oguzhan.yilmazer@gaminginturkey.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar