Bu hafta vizyona girecek filmler de 3’ü yerli 7 film bulunuyor.Vizyona girecek filmleri ayrıntılı şekilde sizler için hazırladık.

Bu hafta vizyona girecek filmlerde tür olarak oldukça çeşitli.Korku’dan tutun çocuklarımızın izleyeceği Barbie’ye kadar her kategoriden filmler var.Şimdi o filmlere ayrıntılı göz atalım.

Geçmişten Gelen – The Gift Filmi

the gift filmi

Simon (Jason Bateman) ve Robyn (Rebecca Hall) çifti için her şey yolunda gitmektedir. Yeni ve çok güzel bir eve taşınmışlardır, hayatlarından şikayet etmeleri için hiçbir neden yoktur. Ancak Simon’ın lise arkadaşı olan Gordo (Joel Edgerton) ile karşılaşmaları hayatlarını alt üst edecek bir sürecin başlangıcı olur. İlk başta Gordo’yu tanıyamayan Simon, Gordo’nun gönderdiği pahalı hediyeleri, habersiz ziyaretleri ve tuhaf tavırlarının yardımıyla ortak geçmişlerindeki büyük bir sırrın açığa çıkışına şahit olur. Robyn de bu sırrı öğrendikçe kendi ilişkilerini sorgulama gereği duyacaktır.

Dünyanın Sonu – Afflicted Filmi

dünyanın sonu filmi

Derek ve Clif adlı iki arkadaş, yıllardır hayalini kurdukları dünya turuna sonunda başlarlar. Ancak kısa bir süre sonra, ne olduğunu çözemedikleri bir gücün etkisi altına giren Derek, günden güne bedeninin ve aklının kontrolünü bu güce devreder. Tuttukları video günlük, bu gizemin sırrını çözebilmeleri için kilit rol üstlenecektir.

Sayfa: 1 2 3 4

Etiketler:,, Gözünüzü bizden ayırmayın! 13 Ağu 2015

Yazar Hakkında

{Bubitekno}oguzhan.yilmazer@gaminginturkey.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar