Mobil oyun sektörü her geçen gün gelişiyor ve geliştikçe de akıllı telefonumuzda oynayabileceğimiz birbirinden güzel oyunumuz oluyor.Ama tabi bazı sıkıntılarımız var mesela bazı oyunlar malesef internet bağlantısı olmadan oynanmıyor sırf bu yüzden oyundan mahrum kalıyoruz.Tabi her oyun için geçerli değil bu durum.

Evet bizde sizler için internetsiz oynabileceğiniz Android oyunları seçtik kendimizce.Şimdi internetsiz oynabileceğiniz Android oyun listemize bir göz atalım.

Angry Birds 2

angry birds 2

Angry Birds 2 geçtiğimizde günlerde yayınlanmıştı ve buradan sizlerle paylaşmıştık.Evet Angr Birds 2’yi internet bağlantınız olmadan bölümleri oynabiliyorsunuz sadece Arena etkinliğine katılamıyorsunuz orada internet bağlantısı istiyor.Arena’da oynamasak da birşey olmaz heralde internetsiz oynuyoruz çünkü 🙂

Angry Birds 2
Angry Birds 2

Temple Run 2

temple run 2

Temple Run 2‘yi oynamayan kalmamıştır heralde ya da genelleme yaparak Temple Run diyelim.Eğer oynamayan kullanıcılarımız varsa internet derdi olmadan rahatça oynabilirsiniz koşup koşup durun hadi bakalım.

 

Temple Run 2
Temple Run 2
Developer: Imangi Studios
Price: Free

Asphalt 8: Airborne

asphalt 8 airborne

Araba yarışı sevenler için cidden çok sağlam bir oyun bol aksiyonlu güzel müzikli internet derdiniz de yok indirin yani oynayın bence.

Sayfa: 1 2 3

Etiketler:,, Gözünüzü bizden ayırmayın! 10 Ağu 2015

Yazar Hakkında

{Bubitekno}info@bubitekno.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar