5.000$ Ödüllü Heavy Metal Machines Metal League 5, Ağustos Ayında Gerçekleştirilecek! Metal League 5’e çok az bir vakit kalmışken, ödül havuzu gibi detaylar kesinliğe kavuştu. Her seviyeden oyuncunun katılabildiği Metal League turnuvasına her geçen gün ilgi artıyor. Bu turnuva sonucunda özel ödüllerle birlikte şampiyon ünvanını hangi takımın alacağı merakla bekleniyor!

Düzenlediği lig ile esporun kapılarını aralayan Heavy Metal Machines, rekabetçi ruhun sürdürülmesi için çalışmalarına devam ediyor. ESL Play partnerliğiyle Heavy Metal Machines’in yeni turnuva modu, tüm dünyadan katılımcı takımlarıyla Kuzey Amerika sunucusunda oynanacak.

Metal League 5 için geri sayım başladı!

Sırasıyla Avrupa ve Güney Amerika sunucularında düzenlenen ilk Metal League başarılarının ardından, Brezilyalı şirket Hoplon tarafından geliştirilen araba savaşı MOBA oyunu Heavy Metal Machines, oyuncularını yeni bir büyük turnuva için Kuzey Amerika’ya davet ediyor. ESL Play ile ortaklaşa olarak, Heavy Metal Machines çevrimiçi turnuvasının yeni sürümü 10 Ağustos‘ta başlıyor, dünyanın dört bir yanından oyuncular 5.000$ değerindeki ödül havuzu için rekabete dahil olabilecek. Turnuvanın kayıtları tamamen ücretsiz olup, katılmak için ise sadece takımın turnuva günü ve zamanında Metal League oyun içi sırasına girmesi gerekir. Giriş için herhangi bir ödeme gerekmiyor ve her seviyeden takım katılabiliyor. Turnuva heyecanına yakından tanık olmak ve detayları öğrenmek için tanıtım videosuna göz atabilirsiniz:

5.000$ Ödüllü Heavy Metal Machines Metal League 5, Ağustos Ayında Gerçekleştirilecek!

Turnuvalar büyük ilgi görüyor!

Hoplon CEO’su Rodrigo Campos “İlk turnuvalarda 16 farklı ülkeden 46 takım, Heavy Metal Machines Metal League unvanı için katılım gösterdi. Neon Knights (Avrupa) ve Roadkill (Brezilya) takımları şampiyon olarak büyük ödülleri evlerine götürdü. Kuzey Amerika sunucusunda birincilik unvanını kimin kazanacağını ve bu özel listenin bir parçası olacağını görmek için sabırsızlanıyoruz” dedi. Ayrıca Hoplon Stüdyo Yöneticisi Eros Carvalho “Metal League 5, HMM’nin oyun ilerleme sistemi olan Metal Pass sezon beş boyunca sürecek. Hem Avrupa hem de Güney Amerikalı oyuncuların gecikme olmadan Kuzey Amerika sunucusunda oynayabilecekleri için turnuva tüm oyuncular için tamamen eşit şartlar altında gerçekleştirilecek. Deneyimli takımlar ve amatör sürücüler “Sıralamalı Mod” ile yeteneklerini ortaya koyarken, artık HMM’de her çeşit Xbox 360, Xbox One ve PS4 gamepad desteği sayesinde kendileri için en uygun ekipmanı seçebilecek. Bu son ekleme, oyunlarında gamepad kullanmayı tercih eden oyuncuları HMM’ye teşvik etmekle birlikte, turnuvaya bir denge getirecektir” diye ekledi.

Rekabetin başlamasına çok az kaldı!

Metal League 5, 10 Ağustos’ta başlıyor ve her hafta (her Cumartesi) karşılaşmalara sahne olacak. Gelişmiş puanlama sistemi sayesinde turnuva başladıktan sonra bile takımlar, turnuvalara katılım gösterebilecek. Turnuva başlangıcından itibaren altı Cumartesi sonunda ilk sekiz takım, 21 Eylül’de best-of-3 maçlarıyla finallerde boy göstermeye hak kazanacak. Şampiyon 2.000$, ikinci 1.500$, üçüncü 1.000$ ve dördüncü 500$ ödül kazanacak.

Etiketler:,,, Gözünüzü bizden ayırmayın! 09 Ağu 2019

Yazar Hakkında

{Bubitekno}oguzhan.yilmazer@gaminginturkey.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar