iOS 9’un geliştirici beta testleri bugün yayınlanan ve Apple Music’i kullanıma sunan iOS 9 Beta 3 ile devam ediyor.

8 Haziran’da yayınlanan ilk beta sürümünün ardından 22 Haziran’da ikinci beta sürümü ile karşımıza çıkan iOS 9 yavaş yavaş son kullanıcı için hazırlanırken geçtiğimiz hafta kullanıma sunulan iOS 8.4 ve Apple Music’in ardından iOS 9 Beta 3’ün ne zaman geleceği hayli merak konusuydu.

ios 9 beta 3

Sonunda büyük bir merakla beklenen iOS 9’un Beta 3  sürümü yayınlandı. Geçtiğimiz hafta Apple’ın yeni çevrimiçi müzik servisi için yayınlanan iOS 8.4’ün ardından ne zaman yayınlanacağı merak edilen iOS 9 Beta 3 için Eddy Cue kendi Twitter hesabı üzerinden bir kullanıcıya yeni iOS 9 sürümünün önümüzdeki haftanın ilk günlerinde yayınlanacağını belirtmiş ve içinde bulunduğumuz haftayı işaret etmişti.

iOS 9 Beta 3’de yer alan en önemli değişiklik olarak Apple Music’in hayata geçmesi yer alıyor.

ios beats 1 apple

Eğer siz de iOS 9 Beta sürümlerinden birini kullanıyorsanız cihazınızdaAyarlar -> Genel -> Yazılım Güncelleme menüsünü takip ederek iOS 9 Beta 3’ü cihazınıza kurabilir ya da Apple’ın geliştirici merkezinden IPSW dosyası halinde yeni yazılımı indirebilir ve cihazınızı iTunes ile güncelleyebilirsiniz.

Etiketler:,,, Gözünüzü bizden ayırmayın! 09 Tem 2015

Yazar Hakkında

{Bubitekno}info@bubitekno.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar