Son zamanlarda hızla yayılan kötü amaçlı yazılımlar,uygulamalar mevcut.Biz de sizler için telefonunuzu kişisel gizlilik,kimlik ve veri çalmak için oluşturulan kötü yazılımlardan korumak için geliştirilmiş en iyi android antivirüs ve güvenlik uygulamalarını derledik.

 • Antivirus & Mobile Security

antivirus mobile security

TrustGo tarafından geliştirilen ve tamamen ücretsiz olan Antivirüs & Mobil Güvenlik uygulaması  ‘Antivirus & Mobile Security’  AV-TEST tarafından 100 ücretsiz mobil güvenlik uygulaması arasından 1. sırada almıştır.

Uygulamada güvenli web tarama,App arama,veri yedekleme,cihaz koruma,gizli kamera hırsız kimliğine karşı birçok özellik mevcut.

Uygulamayı buradan indirebilirsiniz.

 

 • 360 Security – Antivirus

360 antivirus

360, telefonunuzu korumak için gerekli olan uzun soluklu ve popüler Android antivirüs uygulaması.360 Security – Antivirus’de telefonunuzdaki dosyaları ve güncellemeleri otomatik olarak tarayan bir Antivirüs motoru vardır.Ayrıca telefon ram’inizi boşaltma ve güç tasarruf özelliği (bu özellikleri gayet iyi) mevcut.

360 Security’nin Öne Çıkan Özellikleri ;

 1. Antivirüs Motoru
  Önceden indirilen uygulamaları, hafıza kartı içeriklerini ve yeni indirilen uygulamaları otomatik olarak tarar. 360 Security’nin en son Antivirüs teknolojisi virüslerden, trojanlardan, güvenlik açıklarından, reklam destekli zararlı yazılımlardan ve casus yazılımlardan korur.
 2. Gereksiz Dosya Temizleyici
  Tek bir dokunuşla depolama alanını temizlerken, gereksiz Android sistem dosyalarını, büyük dosyaları ve artık uygulama dosyalarını silerek Android cihazınızın anlık performansını hızlandırır.
 3. Hafıza Arttırıcı
  Mobil cihazınızı hızlandırır ve hafızasını (RAM) temizler. Bir Dokunuşla Temizle özelliğimiz cihazınızın hafızasında yer açarak uygulamaları gecikme olmadan açmanızı sağlar.
 4. Güç Tasarrufu
  360 Security’nin Temizleme özelliğinin ne zaman otomatik olarak harekete geçireceğini bilerek, akıllı bir şekilde cihazınızın gücünü korur, bu sayede ihtiyacınız olan tüm pil gücünü en çok ihtiyaç duyduğunuz anlar için korur.
 5. Anti-hırsızlık
  Tüm fonksiyonların tek bir özellikte birleştiği Anti-hırsızlık çözümü ile çok sevdiğiniz telefonunuzu kaybetmezsiniz. Sil, Yerini Belirle, Uyar ve Kilitle özelliklerinin hepsi kaybolan telefonunuzu bulmanıza ve kişisel verilerinizi korumanıza yardımcı olur.
 6. Gizlilik
  Gizlilik & Uygulama Kilidi – Cihazınızdaki uygulamalar, mesajlar, fotoğraf albümleri, diğer önemli ve özel belgeler gibi verileri koruyarak, bu belgelerin yanlış kişilerin eline geçmesini önler.
 7. Gerçek Zamanlı Koruma
  Önceden indirilmiş uygulamaları ve yerel APK dosyalarını gerçek zamanlı tarar, aynı zamanda her kurulum sürecinini takip eder.

Uygulamayı buradan indirebilirsiniz.

 • Kaspersky Internet Security

kaspersky mobil

Kaspersky, PC versiyonundan tanıdığımız en iyi güvenlik programı diyebiliriz.PC’de olduğu kadar mobilde de başarılı bir güvenlik uygulamaları var.Üstün anti-hırsızlık koruması ve Android antivirüs dahil en yeni mobil güvenlik teknolojileri mevcut.

Premium versiyonu ($14.95) da bulunmakta.

Uygulamayı buradan indirebilirsiniz.

 • Avast Mobile Security & Antivirus

avast mobile security

Yine PC’den tanıdığımız bir güvenlik ve antivirüs uygulaması.Avast Mobil Security cihazınızı virüslerden, kötü amaçlı ve casus yazılımlardan korur. İnternet tabanlı telefon konum belirleme özelliği, kayıp telefonunuzu bulmanızı sağlar. Gelişmiş Anti-Theft bileşeninde yer alan uzaktan cihaz kilitleyebilme ve/veya hafızayı silme özelliği ile verileriniz güvende.Ağ bağlantısı sayacı, uygulama yöneticisi gibi kullanışlı araçlar ve hatta güvenlik duvarı (root edilmiş telefonlarda) mobil telefonunuzu tam anlamıyla kontrol etmenizi sağlar.

Avast’da ayrıca Antivirüs Motoru, SMS/Arama Filtreleme gibi birçok özelliği mevcut.

Uygulamayı buradan indirebilirsiniz.

Yazar Hakkında

{Bubitekno}oguzhan.yilmazer@gaminginturkey.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar