IRIS‘in Türkiye distribütörü DataStar, kalem şeklindeki yeni kablosuz tarayıcı IRISPen Air 7‘yi duyurdu.Bakalım bu ilginç üründe ne gibi özellikler var.

IRISPen Air 7 Nedir ?

IRISPen Air 7 taşınabilir tarayıcı, tamamen kablosuz yapısıyla her yerde çok rahatlıkla kullanılabiliyor. PC, Mac, Android ve IOS uyumlu olan kablosuz kalem tarayıcı ile taranan metinler anında akıllı telefon, tablet ya da bilgisayara aktarılabiliyor.

irispen air

IRISPen Air 7 Özellikleri

  • Gazete, dergi, kitap gibi her türlü doküman üzerinde taranmak istenen bölümün üzerinde dijital tarayıcıyı gezdirerek tarama işlemi yapılabiliyorsunuz.
  • Kablosuz çok kullanışlı tarayıcı ayrıca çevirmen olarak da kullanılabiliyor. 55’ten fazla dil desteği olan kalem tarayıcı ile taranan metnin çevirisi birkaç saniye içinde ekranınızda görülüyor.
  • Taranan metni sese çevirme özelliği olan ürün, dil öğrenenlerin sözcüklerin söylenişi konusunda oldukça yardımcı oluyor.
  • Bluetooth üzerinden bağlantı yapan cihaz, şarj edilebilir pili ile elektrik bağlantısı derdi de yok. Cihazın pili USB üzerinden şarj edilebiliyor.
  • IRIS‘in yeni kablosuz kalem tarayıcısı, mobil cihazlarla da uyumlu. Taranan metinler mobil cihazlara hemen aktarılabiliyor; bulutta da paylaşılabiliyor.

IRISPen Air 7 Fiyatı

Sonbahar aylarında ülkemizde satışa sunulması planlanan ürünün fiyatı 159 USD + KDV olarak belirtiliyor.

Bir önceki incelememizde YouTube Gaming Uygulaması başlığıyla Video paylaşma platformu YouTube, oyuncular için geliştirdiği YouTube Gaming uygulamasını incelemiştik.

Etiketler:, Gözünüzü bizden ayırmayın! 07 Ağu 2015

Yazar Hakkında

{Bubitekno}info@bubitekno.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar