Çin’in en büyük akıllı telefon üreticilerinden olan Huawei firmasının yeni akıllı saati Huawei Honor Zero satışa sunuldu işte özellikleri

Nokia’dan giyilebilir cihaz geliyor!

Ucuz fiyatı, şık görünümü ve zengin özellikleriyle dikkat çeken Huawei Honor Zero özellikle bayan kullanıcılar tarafından büyük beğeni kazandı.Cihaz paslanmaz çelik gövdesi, adım, kalori ve koşu gibi spor aktiviteleri, uyku kalitesi takibi ve daha bir çok özelliğiyle, fiyatının hakkını veriyor diyebiliriz.

huawei honor zero akıllı saat

PMOLED dokunmatik ekrana sahip akıllı saat, telefonla senkronize olarak arama ve mesaj gönderme özelliğine, uygulama bildirimlerini alma ve hızlı şarj özelliğiyle 1.5 saatlik kısa bir sürede tam şarj olurken, batarya ömrü 15 gün bekleme ve 4 güne kadar aktif çalışma süresi vaat ediyor.

huawei honor zero akıllı saat

IP68 sertifikası ile su geçirmezlik özelliğine de sahip olan Huawei Honor Zero akıllı saat, Android 4.4 üstü ve iOS 7.0 üstü tüm akıllı telefon modelleriyle birlikte çalışabiliyor.Popüler alışveriş sitesi GearBest üzerinden sadece 89.89$‘a satın alabilirsiniz.

Etiketler:, Gözünüzü bizden ayırmayın! 28 Eki 2015

Yazar Hakkında

{Bubitekno}info@bubitekno.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar