LG ev aletlerini uzaktan takip ve kontrol etmemizi sağlayan LG SmartThinQ adlı bir cihaz geliştirdi.IFA 2015‘de tanıtılması beklenen cihaza bir bakalım.

Cihazın üzerinden bulunan sensörler sayesinde, istediğimiz herhangi bir eşyayı akıllı hale getirebiliyoruz.Tabi bu akıllı hale getirme olayı çok geniş bir şey öyle mucizeler falan beklemeyin.Örnek verecek olursa cihazı çamaşır makinenize taktığınızda yıkama işlemi bittiği anda telefonunuza bildirim geliyor.Buzdolabına bağlandığında ise dolabın kapağının kaç kere açıldığı ve hangi ürünlerin son kullanma tarihinin geçmek üzere olduğu bilgisini bizlere iletiyor.

IFA 2015 etkinliğinde tanıtılması beklenen LG SmartThinQ adlı bir cihazın fiyatı ve çıkış tarihi ozaman netlik kazanacaktır.

IFA 2015 Etkinliğinde Bizleri Neler Bekliyor ? başlıklı haberimizde IFA 2015 etkinliğinde tanıtılması muhtemel ürünleri sizlerle paylaştık.

Etiketler:,,, Gözünüzü bizden ayırmayın! 01 Eyl 2015

Yazar Hakkında

{Bubitekno}info@bubitekno.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar