Diğer partiler harıl harıl seçim için hazırlanırken, Liberal Demokrat Parti (LDP) sosyal medyadaki komik paylaşımlarıyla oldukça dikkat çekiyor

Liberal Demokrat Parti (LDP) Twitter hesabı üzerinden oldukça samimi ve komik paylaşımlarıyla dikkat çekiyor ve her geçen gün takipçi sayısını katlamaya devam ediyor.Daha önceki seçimlerde de ilginç sloganlarıyla baya bir dikkat çekmişti örneğin ; 7 Haziran seçimlerinden önce “Marihuana kullanımı yasal olsun” diyerek “Onlar konuşur, LDP sarar”sloganı büyük yankı uyandırmıştı.

Erdoğan Aksaray’dan halkı selamladı twitter yıkıldı!

Dün de Selçuk İnan‘ın Eskişehirspor karşılaşmasında attığı frikik golü sonrası partinin Twitter hesabından atılan tweet büyük ilgi gördü, kısa sürede tüm sosyal medya ortamlarında rekor beğeniye koştu.

Twitter hesabının resmi olduğunun altını çizelim.Adamlar samimi, içten takılıyor diğer komik paylaşımlarını sizler için hazırladık sayfamızda ilerleyerek keyifli tweetlere gözatabilirsiniz.

Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Etiketler:, Gözünüzü bizden ayırmayın! 30 Eki 2015

Yazar Hakkında

{Bubitekno}info@bubitekno.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar