Sosyal medya devi Facebook yaptığı duyuruda internetsiz bir şekilde Facebook‘ta bulunan haberleri takip edip yorum yapılabileceğini aktardı

Facebook’tan 2015 yılının özeti!

Tarifem bitti internet paketimin son demleri gibi dertlere artık son.Facebook yine güzel bir işe imza atarak kullanıcılarının interneti olmasa dahi haberleri okuyup, yorum yapmasına olanak sağlayacak.

facebook internetsiz kullanım

‘Haber takviyesi’ adıyla duyurulan yeni uygulama için açıklamada bulunan Facebook, “Amacımız, insanların kendileri için en değerli hikayelerle bağ kurmalarına yardımcı olmaktır. Artık Facebook kullanıcıları, internetsiz ortamlarda veya internetin zayıf olduğu metro, tünel gibi yerlerde de habersiz kalmayacaklar” ifadelerini kullandı.Facebook‘un bunun dışında birkaç testler yaptığı söyleniyor.Yapılan testlerde çevrimiçi olduğumuz zamanlarda gün boyunca elde ettiği verileri bir araya toplayarak haber kaynağımızı güncel tutmak amaçlanıyor bakalım bu yenilik ne zaman gelecek.

Etiketler: Gözünüzü bizden ayırmayın! 12 Ara 2015

Yazar Hakkında

{Bubitekno}info@bubitekno.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar