Puzzle tarzı oyun sevenler için Tesisatçı 2 oyunu çok farklı ve güzel bir oyun.İlk oyunuyla da beğeni toplayan Magma Mobile firması ikinci oyununda da güzel işler çıkarmış.

Oyunun amacı oldukça basit: suyu bir taraftan diğer tarafa doğru akıtmak için boruları stratejik bir şekilde döndürmeniz gerekiyor ve bunu yaparken de borular içerisindeki yaratıkları toplamak.

İlk oyununa göre Tesisatçı 2‘de birkaç değişiklik şaşırtmaca mevcut.Zor modda hedefiniz mümkün olduğu kadar çok yaratık yakalamak olacak. Yaratıklar borulara sıkışmış durumda ve su akarken yaratıkları yakalamak da sizin göreviniz. Bir seviyeyi çözebilmek bir başarı, hem seviyeyi çözüp hem de tüm yaratıkları kurtararak ise ayrı bir başarı.

tesisatçı 2

Oyunun bir diğer modu Atari modu.Onda ise  verilen sürede mümkün olduğu kadar çok suyun akmasını sağlarken boruları ardı ardına yok etmek. Ne kadar ustalaşırsanız o kadar çok ödül kazanacaksınız.

Puzzle tarzı oyun seviyorsanız Tesisatçı 2 oyununu oynayın derim çok farklı 🙂

 

Tesisatçı 2
Tesisatçı 2
Developer: Magma Mobile
Price: Free

Etiketler:,,, Gözünüzü bizden ayırmayın! 16 Ağu 2015

Yazar Hakkında

{Bubitekno}info@bubitekno.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar