PS Plus Aralık Ayı Oyunları Belli Oldu! Sony, PS Plus üyelerine her ay oyun hediye etmeye devam ediyor. PS Plus Aralık ayı oyunları ile ilgili detaylar haberimizde mevcut.

Sony, PS Plus üyesi olan Playstation kullanıcılarına her ay çeşitli oyunlar oyunları ücretsiz olarak vermeye devam ediyor. Sony, Aralık ayında vereceği oyunları duyurdu. Bir FPS ( First Person Shooter) ve bir adet motorlu spor oyunu. İşte Aralık ayınnda hediye edilecek oyunlar;

1) Titanfall 2

PS Plus Aralık Ayı Oyunları Belli Oldu!

PS Plus Aralık Ayı Oyunları Belli Oldu!

APEX Legends oyunundan da hatırlayacağınız Respawn Entertainment tarafından 2016 yılında çıkarıldı. Beta döneminde birçok oyuncunun beğenisini kazanmasına rağmen beğenmeyenler de oldu elbette. Ancak bu geridönüşleri iyi değerlendirip hataları düzeltebildiler.

Titanfall 2 ilk oyundan farklı olarak tamamen tek başınıza oynayabildiğiniz bir hikaye moduna sahip. Acemi bir asker olarak oyuna başlıyorsunuz ve Titan kullanmaya başlıyorsunuz. Düşmanlarla savaştığınız ve boss savaşlarına katıldığınız bu modda fazlasıyla eğlenebilirsiniz.

Oyunun öne çıkan modu ise çok oyunculu oyun modu. Hızlı ve akıcı oyun modunda Titan kullanarak ve bazen de Titan’a ulaşmaya çalışarak çok keyifli zaman geçirmek mümkün. Yeni mekaniklerin de eklenmesi oynanışı çok iyi etkilemiş. Titanfall 2’de Titanları ve pilotları özelleştirebilirsiniz.

2) Monster Energy Supercross – The Official Video Game

PS Plus Aralık Ayı Oyunları Belli Oldu!

Monster Energy Supercross – The Official Video Game

Oyun 2018 yılında Milestone tarafından piyasaya sürülmüştü. Supercross Championship’in lisanslı motorları ve sürücülerinin de yer alması oyunun öne çıkmasını sağlayan unsurlardan biri. Oyunun yoğunlaştığı önemli noktalardan biri gerçekçilik. Lisans konusunda hiçbir sıkıntısı olmayan oyunda pistler de gerçek. Özel bir teknikle pistler gerçeğine çok benzer bir şekilde oyuna aktarılmış. Ayrıca oyunda kendiniz de pist oluşturabilirsiniz.

Motor sporlarına ve Supercross’a ilgisi olan oyuncular için çok keyifli zaman geçirebilecekleri bir oyun. Oyunda kendi takımınızı oluşturup, bu takımla ilgili belirlerdiğiniz özellikleri diğer oyuncularla paylaşabiliyorsunuz. Oyunun Steam fiyatı 61 TL ve Metacritic puanı 67.

Bu iki oyun 3 Aralık – 6 Ocak tarihleri arasında ücretsiz olarak PS Plus kullanıcılarına dağıtılacak. Eğer Kasım ayı oyunlarını henüz almadıysanız hala vaktiniz var. Kasım ayında Nioh ve Outlast 2’nin ücretsiz olarak dağıtıldığını hatırlatalım.

Eğer Black Friday’de PS Plus üyeliğine sahip olmak isterseniz buraya tıklayarak sayfaya gidebilirsiniz.

Etiketler:,,,,, Gözünüzü bizden ayırmayın! 29 Kas 2019

Yazar Hakkında

Berkant Narman {Berkant Narman}berkant.narman@gaminginturkey.com

Yorumlar