EA ve Ghost Games‘in hazırladığı yeni nesil Need for Speed oyunu hakkında bugün yeni bir haber geldi.Oyunda yer alacak yeni arabalar açıklandı

Haftanın en çok satan oyunu : FIFA 16

Need for Speed Underground çizgisinden çıkmadan hazırlanan yeni nesil Need for Speed‘e hangi arabalar eklenecek sorusunun cevabı büyük bir merakla bekleniyor o soru bugün cevaplandı ve Need for Speed‘de yer alacak yeni arabalar açıklandı artık rahatız.

need for speed'de yer alacak yeni arabalar

Evet görseller bu şekilde adamlar kusursuz bir iş çıkartmış ortaya öyle değil mi ? Şimdi yeni arabaların listesini sizlerle paylaşalım ;

HONDA CIVIC TYPE-R, NISSAN SKYLINE GT-R V-SPEC 1993, ACURA RSX-S, TOYOTA SPRINTER GT APEX, CHEVROLET CORVETTE Z06, TOYOTA GT86, TOYOTA SUPRA SZ-R, DODGE CHALLENGER SRT8, HONDA NSX TYPE-R, LAMBORGHINI MURCIÉLAGO LP 670–4 SV, PORSCHE 911 CARRERA S (993)

need for speed

Frostbite 3 oyun motoruyla geliştirilen Need for Speed oyunu, PlayStation 4 ve Xbox One için 3 Kasım’da, PC içinse 2016’nın Sonbahar aylarında satışta olacak.

Gözünüzü bizden ayırmayın! 13 Eki 2015

Yazar Hakkında

{Bubitekno}info@bubitekno.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar