Warning: curl_setopt(): CURLOPT_FOLLOWLOCATION cannot be activated when an open_basedir is set in /home/bubitekn/public_html/wp-content/plugins/wp-appbox/inc/getappinfo.class.php on line 426

Need for Şahin oyununun mobil platforma geleceğini daha sizlere buradan ulaştırmıştık.Büyük merak uyandıran Need for Şahin Android platformuna geldi.

Mobil kullanıcılar için geliştirdiği Metrobüs oyunu ile büyük ilgi gören Türk oyun şirketi AtomGames, Beşiktaş yollarının tozunu attıracak yeni oyunu Need For Şahin Android platformunda!

Faça Şahinciler hadi yüklenin!Need for Şahin oyununa Türkiye’nin klasik otomobilleri Şahin ve Kartal’ın hayranları ve otomobil yarışı severlerin büyük ilgi göstermesi bekleniyor. Birebir İstanbul’un Beşiktaş semtinden uyarlanmış olan Need for Şahin, haritası ile oyun severler Şahin otomobilleri ile Dolmabahçe, Süleyman Seba Caddesi, Vodafone Arena gibi bölgelerin yollarında birbirleri ile yarışarak heyecan dolu anlar yaşayabiliyor.

Haydi biraz müptezellik yapalım 🙂

Need For Şahin
Need For Şahin
Developer: AtomGames
Price: Free+

Etiketler:,, Gözünüzü bizden ayırmayın! 11 Ağu 2015

Yazar Hakkında

{Bubitekno}info@bubitekno.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar


Sen de Yorumla!