Dünyanın en hızlı oyun klavyesi Logitech G910 Orion Spark RGB Mechanical Keyboard Türkiye’de satışa sunuldu.

Oyun tutkunlarının heyecanla beklediği “dünyanın en hızlı mekanik klavyesi” olma özelliğine sahip Logitech G910 Orion Spark RGB Mechanical Keyboard Türkiye’de satışa çıktı.Özel Logitech Romer-G anahtar ile diğer mekanik tuşlara göre yüzde 25 daha hızlı harekete geçiş özelliği sunan Logitech G910, oyunseverlerin ve e-Spor oyuncularının yorumları doğrultusunda geliştirildi.

70 milyon tuş darbesine dayanıklı Orion Spark, pazardaki diğer ürünlere göre yoğun oyun oynamadan kaynaklanan aşınmaya karşı yüzde 40 daha uzun ömürlü. Logitech G910’ın her bir tuşu, 16.8 milyon farklı renk seçeneğiyle özelleştirilebiliyor.

Logitech G910’te bulunan Arx Control uygulaması, oyun içi bilgileri, sisteminizin performans durumunu ve medya kontrolüne mobil cihazınızla ulaşmanızı sağlıyor.

Logitech Türkiye tarafından yapılan açıklamaya göre Türkiye için tavsiye edilen satış fiyatı ise KDV dahil 749 TL olarak belirlendi.

Etiketler:,, Gözünüzü bizden ayırmayın! 23 Haz 2015

Yazar Hakkında

{Bubitekno}info@bubitekno.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar