Black Desert Cadılar Bayramında Yine Dopdolu! Black Desert Online’da Cadılar Bayramı etkinlikler ve hediyelerle geldi.

Black Desert Cadılar Bayramında Yine Dopdolu

Offin

  • Türkiye’nin MMORPG Oyunu Black Desert, Cadılar Bayramı’nı özel etkinlikler ve kostümlerle kutluyor!
  • Şeker ya da Şaka! Cadılar Bayramı Kabusu Hayalet canavar Spook, seviyelere özel güçlerle Black Desert dünyasında korku salıyor.
  • Cadılar Bayramı’nın Cadıları, Balkabağı ve özel hediye kutularıyla oyunda!
  • Mirumok Bekçisi Offin kendisine kafa tutacak kahramanları bekliyor!

 

Türkiye’nin en beğenilen MMORPG oyunu Black Desert Online, Cadılar Bayramı’nı birbirinden özel etkinlik ve kostümlerle kutluyor. 17 Ekim’de başlayan bu özel içerikler 31 Ekim bakımına kadar devam edecek. Cadılar Bayramı’nın Cadıları, yerlerini aldılar ve özel kostümleri sadece bu dönemde maceracılara sunuyorlar.  Cadılar Bayramı Kabusu Hayalet Canavar Spook her yerde ortaya çıkabilir, herkes için tehdit olabilir. Spook’u bulan ve yenmeyi başaran kahramanları ise özel ödüller bekliyor.

Black Desert Cadılar Bayramında Yine Dopdolu

Cadılar Bayramı kutlamaları Balkabağı ve özel hediye kutularıyla kahramanlara keyifli anlar yaşatacak! Her gün 2 kere ortaya çıkan Kara Cadı Isabella’yı yenen kahramanlar, özel hediye kutularına kavuşacak. Ayrıca özel görevleri yerine getirenler Cadılar Bayramı’na özel Korkuluk Maskesinin ve kıyafetlerin de sahibi olabilecek. Black Desert Online dünyasında Cadılar Bayramı kutlamalarına ve özel etkinliklere katılarak keyifli anlar yaşayabilirsiniz!

Black Desert Cadılar Bayramında Yine Dopdolu! Gölgelerin arasında bir gardiyan Mirumok’u bekliyor… Kendisine kim kafa tutabilir? Kendisini kim yenebilir? Böylesi güçlü bir yaratığı tek başına alt etmek imkansız! Loncalar kahramanlarını bir araya toplarsa ancak, Mirumok Bekcisi Offin’i dize getirebilir! Black Desert Online’ın en güçlü yaratıklarından Offin, muhteşem ödülleri ve kahramanları zorlayan savaşıyla sizi bekliyor!

Etiketler: Gözünüzü bizden ayırmayın! 22 Eki 2018

Yazar Hakkında

{Bubitekno}info@bubitekno.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar