Archer’ın Gelişmiş Yetenekleri Maceracıların Yetenekleriyle Birleşti!

  • MACERACILAR, ARCHER İLE YAŞADIKLARI MACERADA 56. VE 57. LEVELLERE ULAŞTIKLARINDA GELİŞMİŞ YETENEKLERE ERİŞİYOR!
  • 10-23 OCAK TARİHLERİ ARASINDA LAUREN AİLESİ HEDİYE KUTUSU ETKİNLİĞİ BAŞLIYOR!
  • 16 OCAK’TA GERÇEKLEŞECEK GÖLGE ARENA ETKİNLİĞİ İLE BİRLİKTE BLACK DESERT EVRENİNDEKİ İLK BATTLE ROYALE SAVAŞLARI BAŞLAYACAK!

 

Archer’ın Black Desert evrenine katılmasından bu yana neredeyse 1 ay geçti. Maceracılar Kara Ruh’un desteğiyle yeteneklerini geliştirip, Archer ile yeni maceralara atılmaya çoktan başladılar! Bu macerada Archer ile 56 ve 57. levellere erişen maceracılar, Archer karakterlerinin yeni, gelişmiş yeteneklerinin tadını çıkarabilirler! Archer ile 56. levele ulaşan maceracılar, onlara sunulan iki Archer yeteneğinden birini öğrenebilirler: Patlayan Ok Yağmuru veya Püskürten Aegis. Archer level 57’ye ulaştığında ise Ağaç Damarı Fırlatma veya Ağaç Damarı Parçalama Ulti yeteneklerinden birini öğrenebilirler. Bu farklı yeteneklerin oluşturduğu havuz, savaş alanına büyük heyecan katacak!

 

Yeni Yıl Etkinlikleri Hız Kesmeden Devam Ediyor!

2019 yılı itibariyle hız kesmeden yoluna devam eden Black Desert, en büyük destekçileri olan maceracılar için etkinlikler düzenlemeye devam ediyor! Yeni yıl heyecanıyla birlikte maceracılar, 10-23 Ocak tarihleri arasında devam edecek olan Lauren Ailesi Hediye Kutusu Etkinliği’nin yanı sıra, daha birçok eğlence ve etkinlikle birlikte Black Desert serüvenlerinde hediyeye boğulacaklar!  Boy gösterdikleri mücadelelerden sonra maceracılar, ödül olarak günde maksimum 50 Lauren Ailesi Parası kazanabilecekler. Ayrıca 50 Lauren Ailesi Parası’nı, Kzarka’nın Mühürlü Silah Kutusu, Kırmızı Burun Zırhı, Valkys’in Tavsiyesi gibi eşyaları içeren Lauren Ailesi Hediye Kutuları ile değiştirebilecekler!

Etkinliklerle ilgili daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.

Archer’ın Gelişmiş Yetenekleri Maceracıların Yetenekleriyle Birleşti!

Black Desert, 2019 Yılının En Büyük Sürprizi İçin Kolları Sıvadı!

Black Desert Türkiye ve MENA’da yeni yılın ilk etkinliği olarak 16 Ocak tarihinde, yeni “Gölge Arenası” PvP Battle Royale moduyla aksiyona heyecan katmaya hazırlanıyor! Büyük bir yeniliğin habercisi olan “Gölge Arenası” etkinliği ile ilgili detaylı bilgileri şu şekilde: Gölge Arenası’na Kara Ruh olarak giriş yapan maceracılar kendilerine uygun karakteri arayıp bulmakla başlayıp, ihtiyaçları olan yetenekleri öğrenerek ve eşyaları toplayarak, hayatta kalan son kişi olma yolunda kıyasıya mücadele edecekler. 16 Ocak’ta ayrıntıları netleşecek olan Gölge Arenası Etkinliği’nde maceracılar, son hayatta kalan olmak için tüm becerilerini kullanmak zorunda olacaklar! Şimdiden hem maceracılar arasında hem de MMORPG oyun severleri arasında büyük merak uyandıran bu etkinlik ile ilgili detaylı bilgileri heyecanla bekliyoruz!

Etiketler:,,, Gözünüzü bizden ayırmayın! 09 Oca 2019

Yazar Hakkında

{Bubitekno}info@bubitekno.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar