Yotube geçtiğimiz günlerde duyurduğu Youtube Red‘den sonra yeni uygulaması YouTube Music‘i Android ve iOS platformunda yayınladı

YouTube’a sanal gerçeklik desteği geldi!

Yotube, iOS ve Android platformlarında indirmeye sunulan uygulamasıyla, Spotify ve Apple Music gibi müzik servislerine rakip oluyor!

youtube music

Henüz ülkemizde aktif olmayan müzik servisi YouTube Music, Google hesabıyla giriş yapıldıktan sonra kolay bir şekilde kullanıma hazır hale geliyor. Kullanıcıların sevdikleri müzikleri dinlemesine ve video klipleri izlemesine imkan sağlayan uygulama ücretsiz olarak yayınlandı fakat uygulamada reklamsız müzik dinlemek ve seçilen müzikleri çevrim dışı dinlemek için YouTube Red üyesi olmanız gerekiyor.Youtube Red‘i de geçtiğimiz günlerde sizlere tanıtmıştık.Aylık 9,99 dolar gibi bir ücret ödeyerek reklam derdinden kurtuluyordunuz.Youtube Music uygulaması ülkemizde ne zaman kullanıma sunulacak henüz net bir bilgi bulunmuyor.

YouTube Music
YouTube Music
Developer: Google LLC
Price: Free

Etiketler: Gözünüzü bizden ayırmayın! 13 Kas 2015

Yazar Hakkında

{Bubitekno}info@bubitekno.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar