Yandex firmasının navigasyon uygulaması Yandex.Navigasyon güncellendi ve artık ücretli geçişleri ve feribot seçeneklerini de gösteriyor

Yandex Navigasyon’da sesli komut özelliği

Yandex bugün uygulamasına bir güncelleme yayınladı ve yayınlanan güncelleme sonrasında Yandex.Navigasyon‘a yeni özellikler eklendi.Artık ücretli geçişleri ve feribot seçeneklerini de kullanıcılarına bildiren uygulama, uygun yerlerde kullanıcıya 3 farklı alternatif rota da sunuyor.

yandex navigasyon

Trafiğin durumuna göre kullanıcıya alternatif rotalar sunarak varış noktasına en kısa sürede ulaşmasını hedefleyen uygulama, rota hesaplamasını yeni güncelleme ile çok daha verimli bir hale getirdi. Yandex.Navigasyon yeni güncelleme sonrasında, rota üzerinde ücretli yollar ya da geçişler kullanılması ya da feribota binilmesi gerekiyorsa bunu kullanıcıya ayrı bir bildirim şeklinde iletiyor.Ayrıca kullanıcılar isterse rota oluşturulurken ücretli geçişlerin kullanılmaması tercihini yapabiliyorlar.

The app was not found in the store. 🙁

Etiketler:, Gözünüzü bizden ayırmayın! 25 Eki 2015

Yazar Hakkında

{Bubitekno}info@bubitekno.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar