Xiaomi firmasının 4.100 mAh pil kapasitesi özelliği ile dikkat çeken cihazı Xiaomi Redmi 3 resmi olarak tanıtıldı işte cihazın özellikleri ve fiyatı

Önceki haberlerimizde birçok sızıntısını sizlerle paylaştığımı Redmi 3 akıllı telefon sonunda resmileşti.Güçlü pil kapasitesi imkanıyla kullanıcılar tarafından dikkat çeken cihaz oldukça da uygun fiyata sahip.Telefonun fiyatı sadece 106 dolar.Şimdi Redmi 3’ün resmi teknik özelliklerine bir bakalım ;

xiaomi redmi 3

5 inç büyüklüğünde HD çözünürlüklü ekrana sahip Redmi 3‘ün işlemci kısmında 1.5GHz frekans hızlarına ulaşabilen sekiz çekirdekli Snapdragon 616 bulunuyor.2 GB RAM ve arttırılabilir 16 GB depolama alanının yer aldığı cihazın arka kamera kısmında 13 megapiksellik, ön kamera kısmında ise 5 megapiksellik çözünürlüğe sahip kamera kullanılmış.

xiaomi redmi 3

Güçlü pil kapasitesinin dışında komple metal kasasıyla da kullanıcılar tarafından beğenildiğini söylebiliriz. 8.5mm kalınlığında ve 144 gram ağırlığında olan cihazda çift SIM kart özelliği de bulunuyor.

Etiketler:, Gözünüzü bizden ayırmayın! 11 Oca 2016

Yazar Hakkında

{Bubitekno}info@bubitekno.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar