Xiaomi firmasının amiral gemisi Xiaomi Mi 5 hakkında bugün yeni bilgiler geldi.Cihazın ne zaman piyasada olacağı hakkında net bilgiler var

Xiaomi’den 8 GB ramli kapaklı akıllı telefon!

Cihazın ne zaman çıkacağı hakkında bilgiler var dedik ona geçmeden önce Snapdragon 820 işlemci hakkında gelen bilgileri sizlerle paylaşalım.Snapdragon 820 işlemci beklenenden erken bir tarihte piyasada olabilir neden mi ? çünkü elektronik endüstrisinin ünlü analistlerinden Pan Jiutang önceki aylarda yaptığı bu açıklamasını revize ederek Snapdragon 820’nin beklenenden daha önce piyasada olacağını açıkladı.

Bununla birlikte dikkat çeken bir diğer konu ise Xiaomi Mi 5‘in Snapdragon 820 işlemcili ilk akıllı telefon olma özelliğine sahip olacak olması.Pan Jiutang’a göre Snapdragon 820 ilk olarak aralık ayında tanıtılacak olan Xiaomi Mi 5′te yer alacak.

xiaomi mi 5 özellikleri

Ayrıca Xiaomi Mi 5’te 5.2 inç büyüklüğünde Full HD ya da Quad HD çözünürlüklü ekran, 4GB RAM, 16/32 GB dahili depolama, 16 megapiksel arka kamera, 8 megapiksel ön kamera, parmak izi okuma sensörü, USB Type-C ve Android 5.1.1 Lollipop işletim sistemi yer alacak.

Etiketler:, Gözünüzü bizden ayırmayın! 28 Eyl 2015

Yazar Hakkında

{Bubitekno}info@bubitekno.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar