Ürettiği yüksek kaliteli ve güçlü donanımlara sahip ve fiyat olarak da piyasadaki rakiplerine göre çok çok uygun olan, şuanda dünyanın 3. büyük  akıllı telefon üreticisi konumunda olan  Xiaomi Türkiye’ye gelmeye hazırlanıyor.

Xiaomi Türkiye’ye ne zaman gelecek ?

Bu yılın ilk yarısında şimdiden 34.7 milyondan fazla akıllı telefon satmayı başaran ve hedefi ise 2015 yılında 100 milyon akıllı telefon satışı gerçekleştirmek olan, Xiaomi Mi NoteXiaomi Mi4 ve son olarak Xiaomi Mi5 gibi akıllı telefon modelleri bulunan firma, Türkiye’de satışı ilk olarak popüler online alış-veriş sitesi hepsiburada.com üzerinden gerçekleştirecek.

xiaomi akıllı telefonlar türkiyede

Söylentilere göre bu yılın 3’üncü çeyreğinde bir distribütör aracılığıyla resmi olarak Türkiye’ye gelmesi beklenen firma, Türkiye için sosyal medya faaliyetlerini kendi yönetecek.

Hem güçlü donanımlar, hem de ucuz fiyatlarıyla yurtdışında rekor satışlar gerçekleştiren Firmanın Türkiye‘de de yüksek satış rakamlarına ulaşması ve belki de pazarın lideri haline gelmesi kaçınılmaz.

Etiketler:,,,, Gözünüzü bizden ayırmayın! 04 Tem 2015

Yazar Hakkında

{Bubitekno}info@bubitekno.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar