Facebook’un anlık mesajlaşma hizmeti WhatsApp’ı satın almasından sonra iki platforma da benzer yenilikler getirmeye devam eden şirket, Like butonunu Facebook’tan sonra şimdi de WhatsApp’a getiriyor.

Facebook’un en fazla kullanılan iki özelliğinden bir tanesi ‘okunmadı olarak işaretle’ ve ‘beğenme butonu’. Şirket, Facebook’ta en fazla kullanılan bu iki özelliği bir sonraki güncellemeyle birlikte WhatsApp like butonu getirmeye hazırlanıyor.

WhatsApp Like butonunun görevi ?

Facebook’ta yer alan Beğen tuşu çok yakında WhatsApp like butonu olarak gelecek. WhatsApp like butonu birçok kullanıcının mesajlaşma deneyimini daha da güzelleştirecek.Gelen bilgilere göre WhatsApp like butonu, bir olayı onaylama yerine kullanılacak.

whatsappa begeni butonu

Bildiğiniz gibi WhatsApp mavi tik özelliği, gelen mesajları okuyup okumadığınızı mesajı gönderen kişiye iletiyor. Cevap yazmadığınız durumlarda sevgilinizden ayıran,sizi trip attıran bu uygulama size büyük sorunlar açıyor. Eğer işiniz var ve mesaj atamayacak durumdaysanız WhatsApp beğen tuşu özelliği ile aynı Facebook’ta olduğu gibi “thumbs up” işareti gönderebileceksiniz.

bu özelliğin ne zaman geleceği hakkında henüz kesin bir bilgi yok.Bakalım gelişmeler nasıl olacak.

 

Etiketler:,, Gözünüzü bizden ayırmayın! 07 Tem 2015

Yazar Hakkında

{Bubitekno}info@bubitekno.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar