WhatsApp, iPhone için yeni Beta sürümünü yayınladı. WhatsApp Beta sürümünde birçok yenilik bulunuyor.

Geçtiğimiz haftalarda iPhone için yeni bir Beta sürümünü yayınlayacağını sizlerle paylaşmıştık.Kullanmayanın dışlandığı uygulama WhatsApp yeniliklerle gelen WhatsApp Beta v2.12.5.16 sürümünün nihayet geliştiricilerden sonra halka açık Beta sürümü de yayınlandı.

WhatsApp Beta ile gelen özellikler

  • WhatsApp Beta sürümünde uygulamaya birçok özellik ekleniyor. Bunlardan en önemlisi kişiselleştirilebilir bildirim sesi seçmeniz. Artık WhatsApp’ta kişiye özel bildirim sesi atayarak kimden mesaj geldiğini kolayca öğrenebileceksiniz. Ayrıca yeni gelen özellik sayesinde kişiye özel arkaplan resmi atayabileceksiniz.
  • Tüm mesajları okundu olarak işaretle özelliği ile farklı kişilerden gelen mesajları tek dokunuş ile okundu olarak işaretleyebileceksiniz. Hızlı yanıt özelliği ile WhatsApp uygulamasını açmadan bildirim merkezinden mesajları cevaplayabileceksiniz.
  • WhatsApp grup mesajlarında olan sessize alma özelliği artık birebir görüşmelerde de kullanılabilecek. Fotoğraf gönderirken düzenleme seçenekleri de yeni güncelleme ile WhatsApp kullanıcılarına sunulacak.

 

Etiketler:,, Gözünüzü bizden ayırmayın! 06 Tem 2015

Yazar Hakkında

{Bubitekno}info@bubitekno.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar