Samsung Galaxy S6 Active, zorlu koşullarda çalışan, telefonu sürekli ıslatma, düşürme tehlikesi ile karşı karşıya olan ya da doğa sporları ile uğraşan ama bir yandan da üst seviye bir telefon isteyen kullanıcılar için tasarlanmış Samsung’un yeni amiral gemisi diyebiliriz.

Bakalım Samsung Galaxy S6 Active, gerçekten tercih edilebilecek bir telefon mu? Özellikleri, tasarımı, dayanıklılığı ve işlevleri bu telefona verilen paraya gerçekten değiyor mu?

DONANIM


İsmini hak edebilmek için S6 ile aynı donanımı kullanmaya özen gösteren Galaxy S6 Active, farklı olarak özellikle Samsung’un kendi ödeme sistemini de devreye sokacağını düşündüğümüzde parmak izi okuyucusunun yoksunluğunu yaşayabilir.Bu konuda yetkililer parmak izi taratmak yerine bir şifre yöntemi ile Samsung Pay’in S6 Active ile de kullanılabileceğini söyledi.

Gücünü dört çekirdekli 1.5 GHz Cortex A53 ve yine dört çekirdekli 2.1 GHz Cortex A57 olmak üzere toplamda 8 çekirdekli işlemcisinden alan Galaxy 6 Active, 3 GB da RAM bulunduruyor.

Etiketler:, Gözünüzü bizden ayırmayın! 19 Haz 2015

Yazar Hakkında

{Bubitekno}info@bubitekno.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar